Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
korutany

RAKOUSKO - Korutany

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Bad Kleinkirchheim - Nockberge - Römerbad - Ossiacher See - Klagenfurt - Minimundus - Wörther See - Goldeck - Golling...Korutanská karta = vstupné v hodnotě 70 € již v ceně zájezdu! Termín 07.06.-10.06.2018 (bez nočních přejezdů) - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd v ranních hodinách. Návštěva soukromého muzea vozů PORSCHE ve městě Gmünd, odkud tyto legendární automobily pocházejí. Vyhlídková jízda po 15 km dlouhé vysokohorské silnici vedoucí údolím MALTA podél četných vodopádů až k nejvyšší přehradě Rakouska - 200 m vysoké hrázi Kölnbrein. Krátká procházka. Ubytování.

2.den

Přejezd do turistického a lázeňského střediska BAD KLEINKIRCHHEIM. Výjezd lanovkou na jeden z oblíbených vyhlídkových vrcholů nabízející nevšední panorama pohoří NOCKBERGE (nenáročná procházka). Odpočinek v moderních termálních lázních RÖMERBAD. Odpoledne návštěva pozoruhodného MUZEA BONSAÍ ve stylu japonských zahrad v Seebodenu s mnoha vzácnými exempláři. Návrat na ubytování.

3.den

Projížďka lodí po malebném jezeře OSSIACHER SEE. Prohlídka historického KLAGENFURTU, hlavního města Korutan. Návštěva expozice MINIMUNDUS (na 150 modelů nejzajímavějších světových atrakcí instalovaných na ploše cca 26 000 m2). Panoramatická cesta podél jezera WÖRTHER SEE se zastávkou na poloostrově s pozdně gotickým kostelíkem Maria Wörth. Návštěva rozhledny PYRAMIDENKOGEL s překrásným výhledem na korutanská jezera a vrcholky hor. Návrat na ubytování.

4.den

Výjezd lanovkou na GOLDECK (2 142 m) - vyhlídku nabízející úžasný kruhový rozhled od jezera Millstätter See až po nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Krátká návštěva historického centra SPITTALU. V případě časové rezervy procházka k vodopádům v GOLLINGU. Příjezd ve večerních hodinách.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
1868017.6.2018 - 10.6.20186 700,00 Kč
LM 6 350,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Plzni:   
250 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
 • příplatek za 3 večeře:   
900 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
 • 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
 • 3x snídani
 • 3 denní Korutanskou kartu (vstupné a jízdné na lanovky/loď v hodnotě cca 70 € zdarma)
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na vstupné: cca 45 € (mýtné Malta, Porsche muzeum, lázně Römerbad, Minimundus, vodopády Golling), ostatní vstupné a jízdné je zahnuté v ceně Korutanské karty

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné