Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
semme

RAKOUSKO - Semmering

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Linec - Baden - Schneeberg - Puchberg - Hirschenkogel - Admont...termín 15.06-18.06.2018 (bez nočních přejezdů) - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd v ranních hodinách. Prohlídka LINCE - historické metropole Horního Rakouska ("Hauptplatz" s měšťanskými domy a sloupem Nejsvětější trojice, farní kostel, Starý dóm, poutní místo Pöstlingberg s nádhernou vyhlídkou). Procházka lázeňským městem BADEN s léčivými sirnými prameny a rozáriem čítajícím 900 odrůd růží na ploše 75 000 m2. Ubytování v Semmeringu.

2.den

Cca hodinový přejezd autokarem do Puchbergu ležícího ve stínu pohoří SCHNEEBERG. Vyhlídková jízda zubačkou na horské plato (1 800 m), východisko široké škály turistických tras s panoramatem hory Klosterwappen (2 075 m) - nejvýchodnější alpské dvoutisícovky a nejvyšší hory Dolního Rakouska, která je jedním z nejoblíbenějších víkendových cílů obyvatel rakouské metropole. Lehká turistika (možnost výběru z několika variant). Na závěr krátká návštěva vesničky PUCHBERG. Návrat na ubytování.

3.den

Celodenní program v místě ubytování. Vycházka podél slavné SEMMERINGSKÉ ŽELEZNIČNÍ TRATI, první horské železnice v Evropě, která si razí cestu 15 tunely a 16 majestátnými viadukty. Výjezd lanovkou Zauberg na HIRSCHENKOGEL (1 340 m). Výstup na rozhlednu MILLENIUMSWARTE s krásným výhledem. Fakultativně možnost pěší turistiky. Návrat na ubytování.

4.den

Prohlídka skvostného benediktinského kláštera ADMONT, architektonického klenotu, kde se velebnost barokní architektury snoubí s moderním uměním. Součástí komplexu situovaného v horském údolí řeky Enže je i největší klášterní knihovna světa s honosnou freskovou výzdobou a 70 000 svazky. Výlet impozantní soutěskou DR. VOGELGESANG KLAMM zpřístupněnou soustavou dřevěných lánek a schodů (se svými 1 500 m se jedná o druhou nejdelší skalní soutěskou v Rakousku). Příjezd ve večerních hodinách.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
18350115.6.2018 - 18.6.20186 450,00 Kč
LM 6 100,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Plzni:   
250 
  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
  • 3x ubytování v hotelu Alpenhof***+ www.alpenhofhotel.eu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV a vlastním sociálním zařízením; v ceně zájezdu je využívání krytého hotelového bazénu)
  • 3x polopenzi
  • pobytovou taxu
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné a lanovky: cca 65 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné