Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
madas

MAĎARSKO - za koupáním i poznáním

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Székesfehérvár - Budapešť - Szécsényi - Siofók - Balaton - Gallerius - Agard...termín 21.09.-24.09.2018

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd v ranních hodinách. Odpoledne příjezd do SZÉKESFEHÉRVÁRU - krátká prohlídka malebného historického centra korunovačního města uherských králů. Večer koupání v úžasně zrekonstruovaných tureckých lázních Arpád ležících necelých 15 min pohodlné chůze z místa ubytování. Lázeňský areál v pohádkovém stylu nabízí v ceně vstupenky kromě mozaikami zdobených bazénů (teplota vody 36-38 oC) rovněž finskou saunu, parní lázeň a solnou jeskyni. Nocleh.

2.den

Prohlídka cca 70 km vzdálené maďarské metropole - BUDAPEŠTI: vrch Gellért s krásným výhledem na centrum města a tok Dunaje, procházka kolem citadely; přejezd na hradní vrch - Rybářská bašta, Matyášův chrám, královský palác; pěší zóna Váci útca, městská tržnice s možností nákupu typických maďarských specialit; Andrássyho třída, náměstí Hrdinů... Relaxace ve známých termálních lázních SZÉCSÉNYI (celkem 14 vnitřních a venkovních bazénů včetně plaveckého). Návrat na ubytování.

3.den

Zastávka v SIOFÓKU, nejvyhledávanějším letovisku na břehu BALATONU. Vyhlídková plavba lodí k populárnímu poloostrovu TIHANY, jehož dominantou je barokní kostel a opatství tyčící se téměř 100 m nad hladinou "Maďarského moře". Návštěva zajímavého skanzenu SZÁNTÓDPUSZTA dokumentujícího způsob života na vesnici 18-19. stol. Ochutnávka vína. Koupání v moderním wellness areálu GALLERIUS navozujícím atmosféru římských lázních (zážitkové bazény, jaccuzzi, plavecký bazén...). Návrat na ubytování.

4.den

Půldenní odpočinek v populárních termálních lázních AGARD situovaných nedaleko Velenského jezera. Rozhlehlý areál disponuje velkým venkovním i krytým bazénem s termální léčivou vodou. Využít lze rovněž zážitkové části s chrliči, masážními lůžky a gejzíry. Příjezd ve večerních hodinách.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
18300221.9.2018 - 24.9.20185 390,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
  • příplatek za nástup v Plzni:   
250 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
  • 3x ubytování v hotelu Platan*** cca 15 min chůze od centra Székesfehérváru (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 3x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné: cca 17 000 HUF (cca 55 €)

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné