Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
V. Meder

SLOVENSKO - Velký Meder - zabíjačka - 2019!

AUTOKAROVÝ ZÁJEZD do termálních lázní spojený se zabíjačkou. Ubytování v hotelu jen 100 m od termálních lázní. ...termín 14.11.-17.11.2019

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy cca v 6:30. Přesun na území Slovenské republiky. Příjezd do VELKÉHO MEDERU. V časných odpoledních hodinách ubytování v hotelu Aqua***(www.hotelaqua.sk) situovaném cca 100 m od termálních lázní. Relaxace v místním termálním areálu (www.thermalcorvinus.sk) s léčivou vodou o teplotě 26-38°C blahodárně působící především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, saunu, biosolárium, masáže a též 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a několik stánku s občerstvením. Přivítací slavnostní večeře na způsob švédského stolu (aperitiv, polévka, 4 druhy jídel, zeleninové saláty, dezert, nealkoholický nápoj formou bufetu). Nocleh.

2.den

Bohatýrská snídaně formu bufetu. Odpočinek v termálních lázních. Slavnostní večeře na způsob švédského stolu (polévka, 4 druhy jídel, zeleninové saláty, dezert, nealkoholický nápoj formou bufetu). Retro večer s tanečnicemi. Nocleh.

3.den

VYVRCHOLENÍ AKCE - DOMÁCÍ ZABÍJAČKOVÉ HODY. Program ponecháváme v původním znění: 7.30 hod. - stretnutia mäsiara, prasaťa a dobrovoľníkov z hotela na dvore; mäsiar začne zabíjačku za Vašej pomoci a spolu sa začnú pripravovať raňajky (k dispozícii sú igelitové zástery ), spoločne sa urobí oheň do kotlíkov; 8.00 - 9.30 hod. - RAŇAJKY na dvore: spišská borovička - 0,04 l / osoba, domáci koláč + oškvarkové pagáče, zabíjačkové krvavé ragú a játra na cibuľke, domáci chlieb, uhorka, káva, čaj a varené víno (od 7,00 do 13,00 hod. - voľný konzum); Rozobratie prasaťa, príprava oběda; Príprava jaternice, klobásky, vypekanie masti, škvariek; 12.00 - 13.00 hod. - OBED na dvore: polievka z bravčového mäsa s cestovinami, zabíjačkové pečené mäsošaláty, feferónky, uhorka, chren, chlieb; 14.00 - 19.00 hod. - RELAX: ideme sa kúpať; 19.00 hod. - ZABÍJAČKOVÁ VEČERA v reštaurácii s reprodukovanou hudbou: zabíjačková kapustnica, pečená jaternica, klobása, plnené mäso, zemiaky, šaláty, chren, horčica, chlieb; Nápoje: 0,5 l pohár piva Zl. Bažant 12 alebo nealko nápoj (bufet); dezert: špecialita šéfkuchára; POZNÁMKA: Od 19.00 do 22.00 hod. lze nadbytečné kalorie vypotit v rytmu taneční hudby.

4.den

Dopoledne odpočinek v termálních lázních v místě pobytu. Příjezd do Prahy cca v 19:00.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
19730114.11.2019 - 17.11.20195 200,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Plzni:   
250 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

UBYTOVÁNÍ:

3x hotel Aqua***(www.hotelaqua.sk) cca 100 m od termálních lázní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením; většina pokojů má balkón).

 

STRAVOVÁNÍ:

polopenze (bufet), zabíjačka, zabíjačkový balíček na cestu (viz. program zájezdu)

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
 • 3x ubytování v hotelu Aqua*** cca 100 m od lázní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV s českými programy, trezorem, ledničkou, fénem, Wi-Fi a vlastním soc. zař.)
 • 3x polopenzi, zabíjačku a zabíjačkový balíček
 • zapůjčení heboučkého hotelového župánku
 • lázeňský poplatek
 • delegáta v místě pobytu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • vstupné do termálních lázní (cca 9 €/vstup)

 

Související odkazy:Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné